سلام دوستان این مطلب را امروز تو ی وبلاگی پیدا کردم. توسل به امام زمان عج و شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو گفتم بیام اینجا بزارم شاید یکی از شما خوندو ان شاالله حاجت روا شد مارو هم دعا کرد.

از همگی التماس دعا دارم

حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید ???? فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی ????الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم ???? این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو

شادی روح شهدا صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حاجت ,شهدا ,امام ,توسل ,زمان ,شهید ,امام زمان ,برای سلامتی ,حاجت روایی ,بزرگی خودت ,شهید سامانلو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

در انتظار موعود طراحان برتر TWDFamily تجهیزات پزشکی از این وبلاگ تعطیل ها گاتاهای | بزرگترین مرجع شعر ایران استخدام چرم سورنا